Beni Hatırla?
Kayıt Ol Şifremi Unuttum?


              

Engelsiz Türkiye Engelsiz Yarınlar

Engelsiz Türkiye Engelsiz Yarınlar

Duyarlı olmayı empati kurmayı topluma aşılamak için çok çalışmamız gerektiğinin de farkındayız, ama bunu tek başımıza yapamayacağımızın da bilincindeyiz, işte tam da bu nokta da televizyonlara ve radyolara kısacası basın yayın gruplarına çok büyük işler düşmektedir, Çünkü insanlara bir mesaj vermek istiyorsan en etkili yöntem medyadır
Türkiye’de medya patronları sadece parayı düşündükleri için sosyal sorumluluk projeleri onların hiçbir şekilde ilgi alanlarına girmez. Durum böyle olunca engellilerin yaşadıkları sorunları, sıkıntıları ve mağdur oldukları konuları toplum bilmez hatta engellileri toplum için de adeta yok sayarlar.
Türk toplumunda engelliye bakış açısı acıma duygusundan öteye geçmez. Oysa engelliler kendilerine acınmasını değil toplum içinde kendilerinin de var olduklarının bilinmesini arzu ederler. Bu konuda basın yayın gruplarına çok iş düştüğünü söylemiştik eğer basın yayın grupları yayınlarında engellilere daha fazla yer verirseler insanlar engellilerin de varlığını zaman içerisinde kabul edeceklerdir.
03.aralık.2016 Dünya Engelliler Günü
03.Aralık.2016,de ENGELSİZ TÜRKİYE ENGELSİZ YARINLAR için herkesi bu şekilde duyarlı olmaya davet ediyoruz.
Radyo Arabesk Alemi FM
RADYO YAYIN BİLGİLERİ

SON GELEN İSTEKLER:


Copyright © 2016, gencarabeskfm.com - Her Hakkı Saklıdır. -