Beni Hatırla?
Kayıt Ol Şifremi Unuttum?


              

İbrahim Erkal Yoğum Bakımda

İbrahim Erkal Yoğum Bakımda

Ünlü sanatçı ve şarkı yazarı İbrahim Erkal, bu sabah saatlerinde evinin otoparkında baygın bir şekilde bulundu. Bir buçuk saat aranın ardından hastaneye kaldırılan Erkal’ın sağlık durumu merak ediliyor. Sosyal medyada ”İbrahim Erkal’a ne oldu?” soruları sorulurken hastaneden sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama geldi. İşte İbrahim Erkal’ın son durumu…
HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ
İbrahim Erkal dün gece saat 01.00 civarında katıldığı bir yemek davetinden Başıbüyük’deki evine dönüyor. Otoparkta arabasını parkeden ünlü sanatçı sonrasında yere yığılıp kalıyor. İbrahim Erkal orada 1.5 saat ölümle pençeleşirken onu güvenlik görevlileri buluyor.
Beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ın durumu hakkında Liv Hospital hastanesi şu açıklamayı yaptı:
“Beyin kanaması ön tanısı ile Liv Hospital’a getirilen evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal’ın yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi destek tedavisi alan hastamız ameliyat edilmiştir”
İBRAHİM ERKAL’IN AİLESİ DUA İSTEDİ
Ünlü şarkıcının Facebook hesabından yapılan açıklamada ailesi sevenlerinden dua istedi. Açıklamada “Sevgili dostlarımız, Sanatçımız İbrahim Erkal, geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle özel bir hastanede tedavi altındadır. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen!” denildi.
AMELİYATTAN ÇIKTI! KRİTİK 72 SAAT…
Yaklaşık 2 buçuk saat süren ameliyatın ardından Erkal’ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Sanatçının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Doktorlar kanama olan bölgenin temizlendiğini ve ilk 72 saatin çok önemli olduğu açıkladı.
Geçirdiği beyin kanamasının ardından Beşiktaş’ta özel bir hastaneye kaldırılan İbrahim Erkal, ameliyattan çıktı.
Öte yandan üzücü olayın ardınan hastaneye yapılan ziyaretler de gün boyu devam etti. Sanatçının başta ailesi olmak üzere yakınları ve dostlarının hastane bahçesindeki bekleyişi sürüyor. Öğleden sonra hastaneye Nadide Sultan ve Sinan Özen gelerek ailesinden bilgi aldı.

Genc Arabesk FM

RADYO YAYIN BİLGİLERİ

SON GELEN İSTEKLER:


Copyright © 2016, gencarabeskfm.com - Her Hakkı Saklıdır. -