Beni Hatırla?
Kayıt Ol Şifremi Unuttum?


              

Rize Valisi Erdoğan Bektaş

Rize Valisi Erdoğan Bektaş

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, yılbaşı gecesi halkın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzurunu temin etmek amacıyla, oluşturulan kontrol noktalarında görev yapan kolluk kuvvetlerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı
 
Rize Valisi Erdoğan Bektaş, ilk olarak Fındıklı İlçesi girişindeki kontrol noktasına giderek buradaki Jandarma ve Polis ekiplerini ziyaret etti. Ardından Rize Merkez Alipaşa mevkiindeki polis uygulama noktasına geçerek, nöbet tutan emniyet mensuplarının yeni yılını kutladı.
 
Vali Bektaş,ziyaretleri esnasında yaptığı değerlendirmede, son zamanlarda terör tehdidinin çok daha ciddi bir hal almaya başladığını ifade ederek,Bundan dolayı şehirlerarası ulaşımın kontrol edilmesi gerekiyor. Şehirlerimize kimin girip, kimin çıktığının bilinmesi gerekiyor. Hem caydırıcılık anlamında hem de bazı şeylere ulaşma ve önleme anlamında bu kontrol noktalarını çok önemsiyorum. Zor şartlarda görev yaptığınızı biliyoruz. Ama ne yapalım bu ülke çok kıymetli bir ülke Koruması zor bir ülke ve bu zorluğu hep beraber yaşıyoruz. Şu anda, şu dakikada halkımızın çoğu, huzur ve güven ortamında yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Biz bunu neye borçluyuz? Gece yarısı, karda, soğukta, dışarıda, sokakta, dağda ve bayırda mücadele eden,hatta ülke içinde ve dışında bir yığın sorunun üstesinden gelen,sizin gibi kahraman kardeşlerimizin çabalarına, gayretlerine, emeklerine ve terlerine borçluyuz. Bu emeklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kazasız belasız nöbetler diliyorum ve sizlerin nezdinde tüm kolluk kuvvetlerimizin yeni yılını kutluyorum’dedi.
 
Vali Bektaş son olarak Rize MOBESE merkezini ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında Vali Bektaş’a İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Semih Coşkun ve Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy da eşlik eti.
 
Haber Kaynak:pazar53.com
RADYO YAYIN BİLGİLERİ

SON GELEN İSTEKLER:


Copyright © 2016, gencarabeskfm.com - Her Hakkı Saklıdır. -